Bazując na ponad dwudziestoletnim doświadczeniu jesteśmy w stanie wykonać wszystko dla małych i średnich brandów odzieżowych: począwszy od t-shirtów przez bluzy, spodnie, kurtki, kurtki puchowe, płaszcze etc., a skończywszy na garniturach.

Ogromną zaletą produkcji własnej odzieży jest możliwość uszycia danego produktu według swoich upodobań m.in. kroju/fasonu, dodatkowych wstawek, przeszyć, kontrastowych lamówek, własnych metek etc.

W kwestii szycia i produkcji odzieży mamy praktycznie nieograniczone możliwości. Pomagamy na każdym etapie życia produktu i służymy poradą. Co ważne, zawsze odszywamy wzory przed realizacją, aby Państwo byli w pełni zadowoleni.

W naszym działaniu zostaliśmy docenieni przez ponad 1000 firm, tworzymy dla nich najwyższej jakości produkty. Działamy sprawnie i zamówienia realizujemy już w 24h. Każdego dnia w naszej hafciarni i szwalni z którą współpracujemy ponad 80 osób pracuje aby spełnić wymagania naszych klientów. Dołożyliśmy wszelkich starań do tego, aby każdy Klient mógł nie tylko zamówić haft na produktach lub półproduktach, ale również zakupić odpowiednią i sprawdzoną do tego procesu odzież. Drukowanie na tekstyliach jesteśmy w stanie realizować w ekspresowym tempie. Dobrze wyposażona drukarnia, hafciarnia i szwalnia to podstawa sukcesu – dzięki temu, wszystko załatwisz w jednym miejscu.

Poza znakowaniem odzieży zajmujemy sę również szyciem – sprawdź ofertę szwalni.